NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Invalid Date

Szalagavató ünnepség a Dériben

2023. október 20-án tartottuk a tanév egyik legfontosabb eseményét, szalagavató ceremóniánkat. Az ünnepelt fiatalokat és osztályfőnökeiket, valamint a megjelent kedves vendégeket Zsoldos Judit köszöntötte, majd Magyar János igazgató úr vértezte fel a tanulókat értékes gondolatokkal. Végzős diákjainknak osztályfőnökeik, Pásztorné Bakos Andrea és Bartha Gabriella tanárnők, valamint Biszku István, Gaál György és Fekete Gábor tanár urak tűzték fel azt a szalagot, amivel jelképesen felnőtté avatták fiataljainkat.

2023. okt. 23.

Széchenyi Országos Műszaki és Közismereti Verseny

A magyarországi műszaki-ipari technikumban (érettségit adó képzésben) tanuló diákok számára hirdette meg a 2022/2023-as tanévben a Székesfehérvári SZC Széchenyi István Műszaki Technikum a Széchenyi Országos Műszaki és Közismereti Versenyt. Négyfős – 2 műszaki és 2 humán érdeklődésű tanulóból összeálló – csapatok jelentkezését várták, intézményenként akár többen is nevezhettek az ingyenes megmérettetésre.

2023. ápr. 3.

Köszönet

2023. március 10-én tartotta hagyományos jótékonysági bálját a Mátészalkai Szakképzési Centrum Déri Miksa Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium mellett működő „Mester 138” Alapítvány.

2023. márc. 22.