Szeretettel köszöntöm iskolánk megújult honlapján!

Iskolánk Mátészalka belvárosától nem messze a Meggyesi út  szomszédságában, autóval és autóbusszal is kiválóan megközelíthető helyen, biztonságos kertvárosi övezetben található.

A szakmák színes palettáját kínáljuk a gépészet, fa- és bútor- valamint építőipar, elektronika és elektrotechnika, rendészet és közszolgálat, egészségügyi technika, sport, turizmus és vendéglátás, kreatív és a szépészet ágazatok iránt érdeklődő és hozzánk érkező diákok számára. A piac- és versenyképes, jól kamatoztatható szakmai tudás megszerzését a XXI. század követelményeinek megfelelő, jól felszerelt tanműhelyeink, tanszalonjaink és szaktantermeink biztosítják. A szakirányú oktatás azonban megvalósulhat a partner cégekkel és vállalkozásokkal kialakított duális képzés keretében valós munkakörnyezetben is.

Nappali oktatásban résztvevő diákjaink szakképzési ösztöndíjban részesülnek.