2023. okt. 23.

Szalagavató ünnepség a Dériben

2023. október 20-án tartottuk a tanév egyik legfontosabb eseményét, szalagavató ceremóniánkat. Az ünnepelt fiatalokat és osztályfőnökeiket, valamint a megjelent kedves vendégeket Zsoldos Judit köszöntötte, majd Magyar János igazgató úr vértezte fel a tanulókat értékes gondolatokkal. Végzős diákjainknak osztályfőnökeik, Pásztorné Bakos Andrea és Bartha Gabriella tanárnők, valamint Biszku István, Gaál György és Fekete Gábor tanár urak tűzték fel azt a szalagot, amivel jelképesen felnőtté avatták fiataljainkat.

Szalagavató ünnepség a Dériben

Az alsóbb évfolyamosok meghitt hangulatú műsorral köszöntötték a maturandusokat, amit Fórián Mónika és Kövendy Zsoltné tanárnők tanítottak be. A nagybetűs életbe hamarosan kilépő fiataljaink is tolmácsolták érzéseiket, valamint közös énekléssel és osztályprodukciókkal köszönték meg a kedves vendégeknek, hogy együtt ünnepeltek velük ezen a számukra oly fontos napon. Repelik Zoltán szaxofonjátékával, a Cifra Zenekar pedig népi muzsikával szórakoztatta a megjelenteket. Szalagavató ünnepségünket a már hagyományosnak mondható keringő zárta, mely koreográfiát Nagy Eszter tanárnő tanított be.
    Kedves Végzős Diákjaink! Kívánjuk, hogy legyetek boldog, egészséges, szeretetben élő, sikeres felnőttek!
    Köszönjük kollégáinknak és diákjainknak a munkáját, akik sokat tettek azért, hogy ilyen szép esemény keretében köszönthettük fiataljainkat! Külön köszönjük Bétéri Zoltán úr, az Esze Tamás Gimnázium igazgatójának rendezvényünk lebonyolításában nyújtott segítségét!